RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA KONKATEDRALNA

Ogłoszenia parafialne - aktualne

Ogłoszenia duszpasterskie 10 stycznia 2016

Dzisiaj święto Chrztu Pańskiego

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1200 Jasełka w wykonaniu Dzieci z S.P.nr. 9.

Zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie 13 stycznia rozpoczynające się Różańcem o godz. 1730, a następnie Msza św. o godz. 1800

We czwartek spotkanie opłatkowe Kapłanów, Sióstr zakonnych i Katechetów z Księdzem Biskupem Ełckim

4/     Spotkanie formacyjne Wspólnoty Szkaplerznej w sobotę po Mszy św. o godz. 800.

5/     W tym tygodniu wizyta Duszpasterska w rodzinach zamieszkałych przy ulicy;

Ø  Poniedziałek      11 stycznia ul. Korczaka      6,       8.

Ø  Wtorek             12 stycznia  ul. Korczaka     10,     12.

Ø  Środa                13 stycznia ul. 1 Maja     1,       1C,    1D,    2.

Ø  Czwartek             14 stycznia  ul. 1 Maja             3,       4 A.

Ø  Piątek               15 stycznia  ul. 1 Maja             4.

Ø  Sobota                  16 stycznia  ul. Kościuszki –stare budownictwo -

Numery parzyste i nieparzyste

Wizyta duszpasterska od godz. 1530. w sobotę od godz. 1000.

W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 1200 spotkanie z Rodzicami i Dziećmi przed I Komunią św.

W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 1800 w Auli parafialnej spotkanie opłatkowe uczestników XXIII Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę połączone z projekcją filmu z pielgrzymki. Zapraszamy także dobrodziejów pielgrzymki i kandydatów na kolejną.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Marek Przewodowski, kawaler - zam. w Suwałkach, parafii tutejszej  i Ewa Lutyńska, panna - zam. w Suwałkach, parafii NSPJ.

Gdyby ktoś znał przeszkody zachodzące miedzy tymi narzeczonymi zobowiązany jest powiadomić miejscowych duszpasterzy.

-    Rozważania liturgiczne

-    Refleksje

-    Komentarz liturgiczny

Strona powstała 8.09.2006r.